square shape

Front-end Developer

Amadeusz Grzesiak

Bliska relacja, otwarty dialog i przejrzystość cenowa to moje credo. Wzajemne zrozumienie i wspólne określenie celów to gwarancja sukcesu. Stale poszukuję najlepszych rozwiązań i nie boję się nieszablonowych pomysłów. Nie satysfakcjonuje mnie przeciętność, tego samego chcę dla moich Klientów.

circle shape
Amadeusz Grzesiak
dots shape

MOJA HISTORIA

O mnie

Nazywam się Amadeusz Grzesiak, jestem front-end developerem specjalizującym się z aplikacjach webowych opartych o React JS. Od kwietnia 2020 roku prowadzę firmę o nazwie Amadeo Media, skupiającą się na wytwarzaniu oprogramowania. Po skończonych studiach na Politechnice Wrocławskiej w 2017 roku pierwsze doświadczenie zdobywałem u jednego z liderów branży gamblingowej w Polsce — firmie Promatic. Pracowałem wtedy przy platformie do prezentacji gier, stronach reklamujących produkt oraz grach online, których twarzami były osoby takie jak Mariusz Pudzianowski, czy Zenek Martyniuk. Następne lata spędziłem w consultingowej firme Databout tworząc narzędzie do analiz terenu Databout Tools oraz zaawansowaną aplikację do konsultacji społecznych (PPGIS). Obecnie jestem związany z jedną z największych w Polsce firm z branży IT — Sii Polska. Z ramienia Sii pracowałem w niemieckiej firmie Sartorius specjalizującej się w dostarczaniu urządzeń labolatoryjnych oraz oprogramowania do nich.

Obecnie moja działalność jako Amadeo Media skupia się na dwóch filarach. Pierwszym z nich jest budowa aplikacji webowych (takich, które można odpalić za pomocą przeglądarki internetowej zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych) przy współpracy z dużymi firmami. Drugim filarem mojej firmy jest budowa stron oraz sklepów internetowych. Są to zarówno proste strony internetowe, jak i bardziej zaawansowane serwisy. Sklepy internetowe posiadają prosty panel administracyjny i większość procesów jest w nich zautomatyzowana. Ich utrzymanie wiąże się z niskimi kosztami.

Najnowsze technologie

Umiejętności

Moje projekty tworzone są w oparciu o najnowsze technologie webowe. Stale rozwijam wachlarz umiejętności poprzez nowe wyzwania oraz kursy.

javascript
html
css
styled components
react js
typescript
graphql
sass
gatsby js
wordpress
photoshop
figma
dots shape
square shape