square shape

Front-end Developer

Amadeusz Grzesiak

Bliska relacja, otwarty dialog i przejrzystość cenowa to moje credo. Wzajemne zrozumienie i wspólne określenie celów to gwarancja sukcesu. Stale poszukuję najlepszych rozwiązań i nie boję się nieszablonowych pomysłów. Nie satysfakcjonuje mnie przeciętność, tego samego chcę dla moich Klientów.

circle shape
Amadeusz Grzesiak
dots shape

MOJA HISTORIA

O mnie

Nazywam się Amadeusz Grzesiak, jestem front-end developerem specjalizującym się z aplikacjach webowych opartych o React JS. Od kwietnia 2020 roku prowadzę firmę o nazwie Amadeo Media, skupiającą się na wytwarzaniu oprogramowania. Po skończonych studiach na Politechnice Wrocławskiej w 2017 roku pierwsze doświadczenie zdobywałem u jednego z liderów branży gamblingowej w Polsce — firmie Promatic. Pracowałem wtedy przy platformie do prezentacji gier, stronach reklamujących produkt oraz grach online, których twarzami były osoby takie jak Mariusz Pudzianowski, czy Zenek Martyniuk. Następne lata spędziłem w consultingowej firme Databout tworząc narzędzie do analiz terenu Databout Tools oraz zaawansowaną aplikację do konsultacji społecznych (PPGIS). Aktualnie jestem związany z jednym z największych graczy na polskim rynku IT — firmą Sii Polska. W ramach współpracy z Sii, miałem przyjemność pracować dla norweskiej firmy TU Media, lidera w dostarczaniu treści technologicznych dla szerokiej grupy odbiorców.

Obecnie moja działalność jako Amadeo Media skupia się na dwóch filarach. Pierwszym z nich jest budowa aplikacji webowych (takich, które można odpalić za pomocą przeglądarki internetowej zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych) przy współpracy z dużymi firmami. Drugim filarem mojej firmy jest budowa stron oraz sklepów internetowych. Są to zarówno proste strony internetowe, jak i bardziej zaawansowane serwisy. Sklepy internetowe posiadają prosty panel administracyjny i większość procesów jest w nich zautomatyzowana. Ich utrzymanie wiąże się z niskimi kosztami.

Najnowsze technologie

Umiejętności

Wszystkie moje projekty są tworzone w oparciu o najnowsze technologie webowe. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić moim klientom rozwiązania na najwyższym poziomie, które są zgodne z najnowszymi standardami i wymaganiami rynku. Stale rozwijam swoje umiejętności, podejmując nowe wyzwania i uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Dzięki temu jestem na bieżąco z najnowszymi trendami w branży oraz mogę oferować swoim klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

javascript
html
css
styled components
react js
typescript
graphql
sass
gatsby js
wordpress
photoshop
figma
dots shape
square shape